Latvian text by Latvian translator , English text by Christian M. Borge

Nepieciešams apzināties pastāvošus apdraudējumus/riskus, kas saistīti ar sekojošiem aspektiem:

 • Faktu, ka datu laikmets ir agrīnā stadijā, un ka mūsdienu datori un operētājsistēmas ir neapdomīgi, necilvēcīgi veidotas un tajās nepastāv robežas. Personālo datoru un operētājsistēmu ražotāji ir ļāvuši personām ar īpašām tiesībām un/vai zināšanām izveidot savienojumu ar lietotāja datoru un pārraudzīt to reāllaikā (un mobilajā telefonā) pat tad, ja lietotājs uzskata, ka dators ir bezsaistē, pat tad, ja tīkla karte ir deaktivizēta un pat tad, ja operētājsistēma norāda, ka lietotājs ir bezsaistē, un tādā veidā nozagt datus no lietotāja neiedomājamos veidos.. Tādā veidā pastāv risks, ka nepazīstami cilvēki var ļaunprātīgi izmantot jūsu datus neiedomājamos veidos. Tas ietver visus lietotāja taustiņa nospiedienus, tostarp izdzēstos/atkritnē ievietotos datus.

Protams, neapdomīga, necilvēcīga un bezrobežu tehnoloģija liek cilvēkiem izturēties apzināti vai neapzināti neapdomīgi, necilvēcīgi un bez jebkādām robežām, un tas nopietni ietekmē gan tehnoloģiju lietotāju, gan šādas lietošanas upuru garīgo veselību. Personālo datoru un operētājsistēmu ražotāju atbildība ir par faktu, ka dažiem cilvēkiem tiek piešķirts šāds rīks, un iestāžu atbildība, ka tas nav aizliegts dažādās valstīs. Parasti nevar vainot cilvēkus kādas sistēmas vai rīka lietošanā, ja tas viņiem nav aizliegts. Galvenā atbildība par sekām ir iestādēm, datoru un operētājsistēmu ražotājiem.

 • Daudzās valstīs pastāv izpratnes trūkums par to, ka likumdošana nav sekojusi līdzi tehnoloģiju attīstībai, un ka ir ļoti nepieciešami jauni likumi un tiesību aktu izpilde, lai aizsargātu cilvēku privātumu.
  Faktu, ka mūsdienu mobilie tālruņi ļauj jauniem un veciem cilvēkiem viegli sadarboties/piedalīties nelegālā organizētā vajāšanā (kas daudzās valstīs tiek definēta kā organizētā noziedzība) tādā veidā, kā pirms
  50 gadiem nevarēja pat policijas iestādes, un faktu, ka daudzu valstu policijas iestādes nav pietiekami apzinājušās šo problēmu, un ka ir nepieciešama telekomunikāciju programmatūra, kas pārrauga un analizē saziņas modeļus, lai viegli atklātu un ātri apturētu šādu vajāšanu (ļoti svarīgi!).

 • Vairumam cilvēku nav iedomājams, ka cilvēks, kurš tīši vēlas kādam nodarīt pāri, saindē savu upuri vai
  inficē ar kādu ēdienu, dzērienu vai fizisku slimību. Kad tas tā notiek, runa parasti nav par pretindes vai zāļu atrašanu
  slimībai. Vairumam cilvēku nav iedomājami arī mēģinājumi iegūt cilvēka bioloģisko materiālu, piemēram, matus, ar mērķi veikt safabricēšanu un sabotētu preču vērtību ķēdē.
  Nepieciešams ievērot piesardzību, ēdot sēnes, ja vien nav pārliecības, ka tās ir droši ēst.

 • Mēģinājumi radīt nepareizu priekšstatu par cilvēku garīgo veselību ar naudas vai citiem motīviem, ļaunprātīgi izmantojot psihiatrisko diagnozi, piemēram, psihozi un demenci.

 • Jūsu datu ļaunprātīga izmantošana un jo īpaši miskastē ievietotie dati, kas var būt vērtīgi citiem cilvēkiem. Tie var būt dati, kam nav nekāda sakara ar realitāti, ko cilvēki (parasti noziedzībā iesaistīti) var izmantot dažādos veidos, lai radītu nepareizu priekšstatu. Nozagtus datus (neatkarīgi no tā, vai tie ir izmesti atkritnē vai nē) var izmantot dažādos veidos, lai manipulētu ar cilvēkiem, un mēģinātu likt cilvēkiem domāt, ka zādzības upuris ir iesaistīts vardarbībā. Ja dati kaut kādā veidā "noplūduši" no personas datora bez personas apzinātas rīcības vai apzināšanās, izmeklētājs, dabiski varētu kļūmi pārprast un "domāt", ka lietā ir iesaistīts datu nozieguma upuris. Visiem cilvēkiem ir privāti un sensitīvi dati, tāpēc obligāti sasmalciniet vecos cietos diskus un USB zibatmiņas.
  Faktu, ka cilvēki ar īpašām tiesībām un/vai zināšanām dažās valstīs var piekļūt unikālām durvju slēdzenes atslēgām/kodiem, kas ļauj viņiem iekļūt lietotāja mājā un šādā veidā piekļūt visam, kas atrodas lietotāja mājās, ieskaitot datoru un pārtiku/šķidrumus.

 • Nolaupīšanas un, neskatoties uz to, ka lielākajai daļai cilvēku tas nav iedomājams, pēc piedzimšanas notiekošas bērnu apmaiņa ar naudas/gēnu motīviem un mākslīgās apaugļošanas ar donora viltus identitāti.

 • Korupcija un fakts, ka ar mūsdienu tehnoloģijām ir iespējams "uzraudzīt" un/vai "kontrolēt" visu, ko jūs darāt.
  Faktu, ka slavenas personas atbalstītāji jūtas tik ļoti uzticīgi personai, ka ir gatavi izdarīt noziegumus, lai palīdzētu personai dažādos veidos un/vai dažādu iemeslu dēļ, piemēram, izdarot noziegumu pret kritiķi vai ar kritiķi saistītu personu. Tāpēc ir svarīgi, lai slaveni cilvēki un jo īpaši politiķi, valstu vadītāji un vadītāji, mudinātu cilvēkus ievērot likumdošanu. Ja cilvēki zina par plānotu noziegumu pret personu, nemēģinot to apturēt, viņi savā ziņā ir nozieguma līdzdalībnieki.

 • Balss ierakstīšana, manipulācijas ar ierakstiem un ierakstu ļaunprātīga izmantošana.

 • Uzņēmumi/pētniecības vide, kurā ir izstrādātas tehnoloģijas cilvēku domu lasīšanai, ko var izmantot ļaunprātīgos veidos, kas ir pretrunā ar likumiem, un trūkst izpratnes par to datu pareizu interpretāciju.

Būtiski ir nodrošināt sekojošo:

 1. Strādāt, lai novērstu seksuālu vardarbību pret bērniem, lai apturētu nepareizas informācijas izplatību un labotu izplatītu nepareizo informāciju. Cilvēkus jāinformē, ka pieaugušie pēc instinkta un dabas neinteresējas seksuāli par bērniem/maziem bērniem, un ka seksuāla vardarbība pret bērniem notiek ļoti, ļoti reti (dzīvnieku vidū tā, visticamāk, nenotiek). Fakts ir tāds, ka pieaugušie parasti rūpējas par bērniem, pat ja tie ir iesaistīti noziegumā.

Tā kā seksuāla vardarbība pret bērniem ir nopietna problēma, cilvēki, protams, ir ārkārtīgi "piesardzīgi", ja kāds veic "trauksmes celšanu". Bērnu izmantošana cilvēku "testēšanai" nav laba ideja. Uzspiežot tos pieaugušajiem ar šo mērķi, var tikt uzspiestas neparastas emocijas pārbaudē esošajiem pieaugušajiem, kuras viņiem pēc dabas un instinktiem nav, un iespējams aizbiedēt prom cilvēkus, kuri normāli varētu palīdzēt un normāli parūpēties par bērniem. Šādas pārbaudes darbības ir viegli pamanāmas, un tās var emocionāli ievainot cilvēkus, un ir jābūt brīdinājumam, ka nepareizu aizdomu uzlikšana cilvēkiem vai bērnu izmantošana, lai pārbaudītu "nepareizus" cilvēkus tādā veidā sliktākajā gadījumā var izraisīt neparastu vai sliktu uzvedību.

Valstīs, kur seksa pārdošana ir atļauta un tas nav noziegums, kur pieaugušie parasti meklē fizisku kontaktu ar citiem pieaugušajiem, lai iegūtu savstarpēju fizisku baudu un/vai fizisku kontaktu, nav arī pamata uzskatīt, ka darbinieku pieaugušie klienti atrastos "riska" zonā saistībā ar bērnu seksuālu vardarbību.

Ir svarīgi, lai dezinformācija un iracionālās domas tiktu labotas un tiesnešiem, policistiem un psihologiem par šādu vardarbību netiktu sniegta nepareiza informācija.

Var pieņemt, ka parasti aiz šādiem noziegumiem slēpjas neparasti naudas un/vai atriebības motīvi, un ka tiem ļoti nedaudzajiem cilvēkiem, kas iesaistīti šādā vardarbībā ("1 no 1 000 000"), ir vairāku retu un specifisku īpašību kombinācija. Iespējams, ka sabiedrība tos ir atstājusi novārtā, iespējams, viņiem ir "dzīvnieciskas tieksmes" (dzīvniekiem nav likumu) un, iespējams, ir narkotiku vēsture dzīves grūtību dēļ un viņi izceļas savā ziņā. Citi cilvēki, iespējams, cilvēku, kurš ir iesaistīts šādos noziegumos, uztvertu kā nenormālāku par redzēto nenormālo vīrieti autobusā un nenormālāku nekā narkotiku lietotāju, bet tieši tāpēc, ka tik maz cilvēku ir iesaistīti šādos noziegumos, lielākā daļa cilvēku, iespējams, nekad nesatiks nevienu no viņiem. Ja noziegumi ir neparasti, arī to motivācija, kas pārsniedz naudas/atriebības motīvus, būs nenormāla. Viena papildu motivācija var būt, piemēram, radīt nepareizu priekšstatu par personu, kad tas kādam var dot jebkādu labumu. Vēl viena motivācija ir doma provocēt bērnam tuvu personu, lai liktu tai izdarīt noziegumu pret vainīgo vai aizdomās turamo personu, lai personu kriminalizētu. Cilvēkiem, kas iesaistīti šādā vardarbībā pret bērnu, var attiecīgi samaksāt nozieguma atbalstītājs, un tie nav ģenētiski saistīti ar vardarbībā cietušo bērnu.

 1. Nepieciešams novērst, ka cilvēki bērniem nodara fizisku vai psiholoģisku kaitējumu vai slimības.

 2. Novērst, ka cilvēki negatīvi traucē bērnu dabiskās dzimuma izvēles dabisko attīstību ("seksuālo orientāciju", kad viņi jau kļūst vecāki un nobriedušāki).

 3. Novērst, ka cilvēki viltīgos/nelikumīgos veidos mēģina likt jauniešiem izdarīt noziegumus un/vai nodarboties ar prostitūciju. Piezīme: Slikta pieredze cilvēkam ir pielīdzināma tāda ēdiena ēšanai, kas viņam nepatīk. Ja cilvēkam tas nepatīk, viņš to vairs nedarīs. Maza bērna audzināšana vai atrašanās tāda bērna tuvumā, kas ir cietis no šādas vardarbības vai cita veida vardarbības, ir ļoti traumatisks process. Tādā gadījumā ir noderīgi zināt, ka (jauniem) cilvēkiem, kuri agrāk ir bijuši šādas vardarbības upuri, psiholoģiski nav problēmu ar to tikt galā,

kamēr vien citi cilvēki to nepadara viņiem par grūtāku procesu. To ir viegli saprast.

Nav jēgas atgādināt cilvēkiem par slikto ēdienu, ko viņi ēduši vienu dienu pirms 10 gadiem.

Psiholoģiski visi cilvēki drīz vien "aizmirst" vai atstāj pagātnē slikto dzīves pieredzi, bet arī cenšas no tās mācīties. Neārstējamu ievainojumu vai fizisku slimību gūšana var padarīt to grūtāku un, protams, nepieciešams vairāk laika, lai ar to tiktu galā psiholoģiski.

Masu psihoze kopš 2011. gada vai agrāk, ko izraisa nesaudzīgi, necilvēcīgi un bezrobežu datori un operētājsistēmas

Kopš 2011. gada 22. jūlijā pastrādātajiem smagajiem noziegumiem Norvēģijā un citās valstīs ir pastāvējusi masveida psihoze, ko izraisīja likumu trūkums un nežēlīgi, necilvēcīgi un bezrobežu datori un operētājsistēmas. Jebkuras valdības formas izmaiņas Norvēģijā, protams, notiek tikai pēc referenduma kaut kad nākotnē, vai arī, ja valsts vadītājs vēlas izmaiņas. Piemēram, Norvēģija nekļūs par republiku tikai tāpēc, ka 12 gadus vecs bērns nomirst vai tiek atrasts miris futbola laukumā, vai ja nomirst ar mani saistīta (vai kāda cita) persona.

Nepieciešams pārliecināties, ka cilvēki saņem psihiatrisku/psiholoģisku palīdzību, ja viņi pauž šāda veida psihotiskas pārliecības.

Man kā datu nozieguma upurim (kāds slims, ar atkarību esošs cilvēks izraisījis nežēlīgu, necilvēcīgu un bezrobežu datoru un operētājsistēmu izmantošanu, ko viņiem ir nodrošinājuši datoru un operētājsistēmu ražotāji), nav uzdevuma apžēlot upurus, un mans uzdevums nav apžēlot viņu tuvākos radiniekus, bet es varu palīdzēt cilvēkiem, kurus skāruši noziegumi, tikt galā ar sekām un saprast notikušo. Vainīgie ir izdarījuši noziegumus pret mani un arī pret viņiem.

Norvēģijas valsts ir atbildīga par sekām, kas rodas, ja tā nav apturējusi tos, un datoru un operētājsistēmu ražotāji ir acīmredzami atbildīgi par neprātu, pārdodot cilvēkiem operētājsistēmu, kas liek pircējiem domāt, ka datori ir bezsaistē, kad tie ir tiešsaistē, un domāt, ka tikai personas ar lietotāju kontiem var pieteikties savos datoros.

Datori un operētājsistēmas ir jāaizliedz ar likumu visās valstīs, ja vien tie nav izgatavoti humānā veidā, kas novērš necilvēcīgu, bezrobežu un nežēlīgu to izmantošanu.

Cita informācija

Neskatoties uz to, ka es no 2011. gada vasaras izmantoju datoru, kas tika uzskatīts par drošu ar deaktivizētu tīkla karti, neskatoties uz to, ka es īpašu iemeslu dēļ rakstīju, ka "to, ko es ierakstu, nekad nedrīkst izmantot, lai kādu ievainotu vai nogalinātu", un neskatoties uz to, ka es datus izmetu miskastē (citiem vārdiem – "paņēmu atpakaļ" manis uzrakstītos vārdus), neskatoties uz to, ka es nekad nevienam neesmu kopīgojis datus, un, neskatoties uz to, ka es nekad neesmu sazinājies par šiem datiem, neskatoties uz to, ka dati tika drukāti ar motivāciju domāt tikai par dažāda veida noziegumu iemesliem un to, kā teorētiski varētu notikt terorisms, psihotiski cilvēki un/vai noziedzīgi cilvēki

nozaga izmestos datus ar īpašu motivāciju ar noziedzīgām darbībām, kopīgoja un/vai nosūtīja šos datus personām, kas ir iesaistītas noziegumā, un ļaunprātīgi izmantoja datus savas motivācijas dēļ, liekot cilvēkiem izdarīt noziegumus. Viņi nozaga datus pēc "neredzamas" spiegprogrammatūras instalēšanas manā datorā un/vai izveidojot savienojumu reāllaikā ar datoru, izmantojot nezināmu tīkla savienojumu (netiek parādīts operētājsistēmā Windows) bez manas piekrišanas un manas izpratnes par to. Vai nu caur "mikroskopiskām" sarežģītās mātesplates daļām, par kurām parasti cilvēki nezina, vai ar komponentu, ko kāds ir pievienojis manam datoram, ienākot manās mājās, kamēr es esmu ārpus mājas. Noziegumu atbalstītāji un par to atbildīgie ir izdarījuši noziegumus, un man un citiem viņi saistībā ar to ir atvainošanos parādā.

No 2005. līdz 2011. gadam un kādu laiku pēc tam es cītīgi un godīgi strādāju pie sporta projekta, kas kļuva ļoti daudzsološs un vērtīgs. Šis bija "mans" projekts, kurā es piešķīru īpašumtiesības programmētājiem un cilvēkiem, kas kopā ar mani strādāja.

Diemžēl cilvēki, kuri izdarīja datu noziegumus pret mani un mēģināja sagrābt manu projektu pirms 2011. gada vasaras, kaut kādā veidā ietekmēja personu, kas 2011. gadā izdarīja 22. jūlija noziegumus Norvēģijā (teroristu uzbrukumu).
Par to cilvēkus vajadzēja informēt ar Norvēģijas laikrakstu starpniecību. Pirms 2011., 2011. gadā laikā un pēc 2011. gada es arī uzskatu, ka cilvēki, kuri izdarījuši datu noziegumus, pieslēdzoties manam datoram, personisku motīvu dēļ ir izplatījuši nepareizu informāciju par mani un ar mani saistītām personām dažādās valstīs. Pirmkārt, man un man tuviem cilvēkiem, protams, nebija nekāda sakara ar 22. jūlija noziegumiem. Un es neesmu no bagātas tabakas ražotāju ģimenes. Cita lieta, ka vienam no maniem senčiem Norvēģijā pirms vairākām paaudzēm bija legāls tabakas bizness. Viņš nopelnīja naudu ar smagu un godīgu darbu, tāpat kā to dara vairums cilvēku, tāpat kā citi mani senči. Mani tuvākie senči ir bijuši saistīti ar kuģniecību, lauksaimniecību, ēku projektu vadīšanu, veikalu kompleksa vadīšanu un datortehnikas veikala vadīšanu.
Mana ģimene ir labi cilvēki, un mani radinieki tiek no to cilvēku puses, kas mūs pazīst, uztverti kā labi un normāli cilvēkus. Piemēram, es nekad neesmu bijis seksuālas vardarbības pret bērnu upuris, un neviens no maniem brāļiem/māsām arī nav bijuši šādi upuri. Ar mani saistīti cilvēki, cik es zinu, ir bijuši saistīti tikai ar legālu biznesu/darbu un nav pamata kādu no tiem kritizēt un oponēt tiem.

Tā kā daži noziegumi nebūtu izdarīti, ja nebūtu datu noziegumi, kas pret mani tika izdarīti 2011. gadā un pirms un pēc 2011. gada vasaras, es aicinu cilvēkus, kurus skāruši noziegumi, kas saistīti ar šiem datu noziegumiem, iesniegt policijā lietu, atsaucoties uz manis iesniegto policijas lietu, un izteikt, ka ir nepieciešams saukt pie atbildības personu/uzņēmumu, kas ir atbildīgs par to, ka tas ir ļāvis cilvēkiem nozagt šādus datus no manis, un/vai saukt pie atbildības personu, kura bija atbildīga par datu nozagšanu. Tas galvenokārt attiecas uz manā privātā datora atkritnē izmestiem nekoplietotiem datiem/vārdiem, kurus kāds, man nezinot, ir nozadzis, izveidojot savienojumu ar manu datoru. Uzņēmumam Microsoft šeit varētu būt zināma atbildība.

Es neesmu izdarījis nekādu noziegumu un esmu bijis tikai datu noziegumu upuris, un tieši tas ir nepieciešams, lai uzliktu atbildību kādam. Ir pārkāpti vairāki likumi, un es uzskatu, ka personālo datoru un operētājsistēmu ražotājam ir galvenā atbildība: Tie ir ļāvuši kādam pārkāpt privātuma likumus un kādam nozagt un ļaunprātīgi izmantot nozagtās manu taustiņu nospiešanas reizes, lai manipulētu/ietekmētu noteiktu cilvēkus, un tādēļ daži cilvēki ir izdarījuši noziegumus, pamatojoties uz datu bitiem.
Es uzskatu, ka laupīšana vainu pastiprinošos apstākļos ir īstie vārdi, ko lietot attiecībā uz datu noziegumiem, un cietumsods par šādu laupīšanu Norvēģijā ir garš. Smags noziegums, iespējams, ir izdarīts arī pēc 22. jūlija, apsūdzot vai tiesājot mani par vainu 22. jūlija lietā, kuras man, protams, nebija.

Vienīgā negatīvās pieredzes vērtība ir tas, ko no tās var mācīties. Mūsu laika problēma nav cilvēki, bet gan bezrobežu, necilvēcīga un nesaudzīga tehnoloģija, kas ļauj cilvēkiem izturēties bez robežām necilvēcīgi un nesaudzīgi izveidojot savienojumu ar citu cilvēku datoriem, viņiem par to nezinot un nepiekrītot (piemēram, cilvēkiem, kuri mūsdienās pieslēdzas manam datoram). Šāda rīcība ir bīstama un sliktākajā gadījumā var izraisīt karus! Nelielas provokācijas individuālā līmenī var radīt lielākas problēmas, kurām var būt nopietnas sekas.
Problēma ir tāda, ka šie fakti nav atzīti, jo tās ir detaļas, kuras visvairāk var uzzināt gan 22. jūlija lietā, gan ar to saistītajās lietās. Cilvēki, kuri šādos veidos var pieslēgties svešiem datoriem, zaudē kontaktu ar realitāti, jo viņiem nav jāsaskaras ar īstiem cilvēkiem. Viņi pat var atrasties citā valstī, kur cilvēki runā pavisam citā valodā. Datori nav cilvēki. Tam, kas atrodas datoros, var nebūt nekāda sakara ar realitāti.
Cilvēki, kuri šādos veidos savienojas ar citu cilvēku datoru, var ļaunprātīgi izmantot vārdus un teikumus no citu cilvēku rakstiem un tādā veidā iejaukties citu cilvēku iekšējos procesos. (iekšējais process var būt par gandrīz jebko) vai citu cilvēku iekšējās cīņās. Šāda rīcība nav vērtējama kā laba. 22. jūlijā notikušajam, iespējams, daļēji bija tehnisks skaidrojums šīs bezrobežu necilvēcīgās un nežēlīgās tehnoloģijas dēļ, kas, iespējams, darbojas kā nelegāla narkotika cilvēkiem, kuriem tā ir pieejama. Cilvēkiem ir pārāk viegli šādā veidā sazināties ar citiem, nevis sazināties ar cilvēkiem, ja nepieciešama informācija no

jebkuras citas personas. Kad notiek kaut kas slikts, tas ir īpaši svarīgi. Tad arī var būt visgrūtāk sazināties ar kādu, lai iegūtu nepieciešamo informāciju, jo var rasties bažas/bailes. Īpaši šādos brīžos ir nepieciešams, lai cik neērti tas nebūtu, meklēt patiesu informāciju un darīt "to, kas ir atbildīga rīcība". Es to darīju 2011. un 2012. gadā, daloties ar pareizu informāciju Norvēģijas policijas iestādēm. Tas bija neērti, neskatoties uz to, ka es neko sliktu nebiju izdarījis, bet tas bija vajadzīgs. Dators ir tikai kaste, kas pildīta ar plastmasu, metālu un tehnoloģijām. Satiekot cilvēku, jūs varat iegūt daudz svarīgas informācijas, pat nepasakot nevienu vārdu, un, protams, daudz vairāk informācijas, runājot ar šo cilvēku.

Man nebija ne jausmas, ka kāds varētu izveidot savienojumu ar manu datoru pat pēc tam, kad es biju deaktivizējis savu tīkla karti 2011. un 2012. gadā. Persona, kas daudzus gadus bija izveidojusi savienojumu ar manu datoru bez manas izpratnes, var būt bijusi garīgi slima, ja vien tā nebija iesaistīta noziedzīgās darbībās. Pareizais nosaukums parasta cilvēka prātā tam ir "datu noziegums".

Manu taustiņu nospiedienu zādzību un ļaunprātīgu izmantošanu pēc 22. jūlija, iespējams, izdarīja cilvēki, kas bija atbildīgi par datu noziegumiem pirms 22. jūlija. Kāds, kurš, iespējams, ir sniedzis daudziem cilvēkiem piekļuvi manam datoram pirms 22. jūlija, iespējams, ir rīkojies ļaunprātīgi, lai apmānītu cilvēkus, pamatojoties uz zagtu datu izvadi. Ar to es domāju cilvēkus, kuri ietekmēja vai manipulēja ar Breivīku [Breivik]. Es nezināju, ka kāds varēja izveidot savienojumu ar manu datoru 2010. un 2011. gadā, ja arī kāds to būtu varējis.

Cilvēki no Pakistānas, iespējams, bija pazīstami ar datu noziegumiem, ko kāds pastrādāja pirms 2011. gada vasaras, taču tāpat arī citi cilvēki. Esmu pamanījis pēdas, kuras, manuprāt, nāk no mana sporta projekta arī Latvijā, un ir apšaubāms, kurš saistībā ar to būtu varējis ietekmēt latviešus pirms 2011. gada vasaras. Interesanti, vai cilvēkiem no Pakistānas bija projekta plāns vairākās valstīs, un vai viņi par to sazinājās ar cilvēkiem dažādās valstīs.

Vairāk vai mazāk smagi noziegumi/likumpārkāpumi/krimināllietas dabiski var izraisīt psihotisku/izmisīgu/nelikumīgu uzvedību un/vai noziedzīgas/psihotiskas darbības, kas var izraisīt (masu) psihozi. Meklējiet psiholoģisko palīdzību, ja jums vai kādam, ko jūs pazīstat, ir nepieciešama palīdzība pagātnes notikumu risināšanā.

Ja jums ir informācija, kas, jūsuprāt, ir svarīga šajā gadījumā, varat kopīgot informāciju ar Interpolu vietnē www.interpol.int ar policijas atsauces numuru 15975948 4702/23-201 Norvēģijā. Lieta attiecas uz noziegumiem, kas pastrādāti vairākās valstīs.

Latvijā, 03.01.2024. Kristiāns Mortens Borge [Christian Morten Borge]


Autortiesības © 2024 Kristiāns Mortens Borge [Christian Morten Borge]. Visas tiesības aizsargātas.